legacy of dynasties
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Nicar Xarion/ 26/ prince of the Winter kingdom / fc: Theo James/ free
Sometimes we lose some people, sometimes we win other. EmptyПет Авг 28, 2020 5:25 am by Nicar

» Fenris Ostera/ 23/ Xarion's peasant / fc: Will Tudor / taken
Sometimes we lose some people, sometimes we win other. EmptyСря Авг 05, 2020 11:13 pm by kyler pendragon.

» Elayne Aquilla // 18 // Princess of the Summer kingdom // fc: Elle Fanning // taken
Sometimes we lose some people, sometimes we win other. EmptyСря Авг 05, 2020 11:11 pm by kyler pendragon.

» Връщане на герой.
Sometimes we lose some people, sometimes we win other. EmptyСря Авг 05, 2020 11:07 pm by kyler pendragon.

» Conlan Velaryon // 22 // Lord of the House of Spring // fc: Austin Butler // taken
Sometimes we lose some people, sometimes we win other. EmptyСъб Авг 01, 2020 7:08 pm by Conlan Velaryon.

» Tennarine Sardothien/ 28/ Lady of the House of Summer/ general of the Sardothien's fleet/ fc: Genevieve Gaunt/ taken
Sometimes we lose some people, sometimes we win other. EmptyЧет Юли 30, 2020 2:50 pm by Clayton Gemini.

» Смяна на лик
Sometimes we lose some people, sometimes we win other. EmptyЧет Юли 30, 2020 1:24 pm by kyler pendragon.

» Eris Gemini // 24 // Lord of the House of Autumn // fc: Chris Wood // taken
Sometimes we lose some people, sometimes we win other. EmptyЧет Юли 30, 2020 10:34 am by kyler pendragon.

» Запази лик
Sometimes we lose some people, sometimes we win other. EmptyЧет Юли 30, 2020 10:05 am by kyler pendragon.

квота за герои
Квота за подчинени

Velaryon, 1/10

pendragon, 1/10

gemini, 3/10

sardothien, 2/10

xarion, 6/10

tarraeyes, 4/10

aquilla, 1/10

vanserra, 3/10

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 37, на Чет Апр 16, 2020 7:25 pm

Sometimes we lose some people, sometimes we win other.

2 posters

Go down

Sometimes we lose some people, sometimes we win other. Empty Sometimes we lose some people, sometimes we win other.

Писане by Kiera Lawlding. Съб Май 09, 2020 11:23 pm

19 ноември;

Със сълзи на очите си разбрах колко тежко болен бе татко, дори не можех да си представя какво точно ми готви съдбата. Опитвах се да съм силна заради него, да вярвам, че все пак имаше дори и минимална надежда, за да се възстанови. Защото не знаех какво бих правила без него, не бях сигурна, че можех да се справя, ако той си отидеше. И все пак не го показвах, седях до него и държах ръката му. Спомнях си всеки път когато той бе бил до мен, спомнях си всеки негов съвет. Но знаех, че не трябваше да го правя, защото той все още бе тук, все още бяхме заедно и това не мислех, че ще се промени. Надявах се да не се .

22. ноември;

Доктора не бе особено сигурен с това, което ни чакаше - по скоро в това, което чакаше баща ми. Не даваше вече толкова много надежда, за стареца, а аз бях съкрушена от това, което ни предстоеше. Не знаех как щях да понеса загубата му, не бях сигурна, дали изобщо съм готова да се разделя с него. Но вече бе ясно, шансовете ни бяха минимални, а ако не вече никакви. Уви това нямаше да ми помогне, за да продължа да се надявам, че всичко през утрешния ден щеше да е по - добре.

26. ноември.

Сбогувах се със скъпия си баща, сега вече не бях сигурна точно какво щях да правя с живота си, само знаех, че не можех да спра съдбата му. Нямаше как да му помогна, никой не можеше. Докато бе на смъртния си одър, татко бе накарал Краля да му обещае, че няма да ме остави и ще се грижи за мен. И макар да го чувствах близък и никога да не е имал грубо отношение към мен, сега аз се чувствах странно, може би дори и да показваше добрината си, да ми показваше, че всичко ще бъде на ред и да се грижеше добре за мен, в душата ми винаги щеше да си остане празнината от загубата на баща ми. Прекалено много болеше все още.

27. януари.

Времето бе идеално, точно какво го обичах, всичко макар и трудно се бе наредило, че не бях забравила за скъпия си татко - не бях. Липсваше ми все толкова силно, но въпреки това, аз трябваше да продължа да живея и всички около мен ми помагаха с това, сега само не бях сигурна, какво точно бе подготвила съдбата ми за мен самата, може би нещо, което не съм очаквала, а можеше и да е нещо, което щеше да попълни липсата в душата ми?y.o
Kieran Lawlding|18y,o|under the tutelage of Vanserra|josephine langford


*Josephine  е запазена за мен.
*Героя е съгласуван с Клейтън.
Kiera Lawlding.
Kiera Lawlding.
vanserra peasant
vanserra peasant


Върнете се в началото Go down

Sometimes we lose some people, sometimes we win other. Empty Re: Sometimes we lose some people, sometimes we win other.

Писане by Theor Xarion Нед Май 10, 2020 1:04 am

Одобрена си. Добре дошла при нас!
Theor Xarion
Theor Xarion
xarion leader
xarion leader


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите